Новости2013

"Будівельний журнал"

15 2013

Статья о кирпиче ТМ "Фагот" в "Буджурнал"

Скачать статью

Вишукані фактури цегли ТМ «Фагот» додають фасадам архітектурної виразності.

Уперше в Україні технологію гіперпресування почали впроваджувати на підприємстві під керівництвом генерального директора Юрія Момотова, який також є розробником промислових зразків цегли і плитки ТМ «Фагот», автором рецептур бетонних сумішей та нового способу їх приготування. Процес напівсухого гіперпресування цегли відрізняється від випалювання. Під дією високого тиску (понад 500 кг/кв. см) складові цегли (подрібнений вапняк, цемент, добавки та пігменти) перетворюються в моноліт. Гіперпресована цегла має всі властивості натурального каменю: підвищену міцністю (не менше ніж 350 кгс/кв. см) і морозостійкість (понад 100 циклів).

Облицювальний шар із цегли ТМ «Фагот» покращує теплотехнічні характеристики будівель, ізолює відвпливів механічних і природних факторів. Саме тому продукція заводу є надійним та довговічним бу дівельним матеріалом як для житлового будинку, так і для об’єктів іншого призначення. 

Понад 1500 видів цегли і плитки для всіх, хто цінує красу фасадів. 

Фарбування гіперпресованої цегли відбувається рівномірно, тому колір залишається незмінним за будь-яких умов. На відміну від інших видів, цегла, виготовлена за таким методом, легко піддається механічній обробці, зберігаючи фізичні та механічні характеристики. За красою, багатством асортиментних варіантів і фізико-механічними показниками цегла ТМ «Фагот» значно перевершує аналогічну продукцію, завжди виглядає вишукано, стильно й привабливо, що викликає особливу прихильність сучасних забудовників.

Щоб кладка з фірмової облицю- вальної цегли була рельєфною та неповторною, у виробництві застосовується технологія механічного відколу. Це забезпечує створення унікальних фактур, які додають вишуканості будь-яким архітектурним формам. На сучасному ринку будівельних матеріалів продукція ТМ «Фагот» представлена в кількох різновидах: гладка, рельєфна, колота, а також декорована під натуральний камінь «фінська». Рельєфний камінь особливо ефектно виглядає на фасадах будівель і споруд. Завдяки ідеальним геометричним розмірам, декоративному зовнішньому вигляду та багатій кольоровій гамі продукцію заводу «Фагот» застосовують не лише в будівництві, а й у дизайнерських проектах.

Використання екологічно чистих матеріалів, зокрема вапняку-черепашнику, який видобувається на власній сировинній базі, робота фахівців високого рівня та сучасне устаткування – все це забезпечує бездоганну якість готової продукції.

У 2013 році ТМ «Фагот» здобула СЕ-маркування. 

Система менеджменту якості заводу має сертифікати відповідності вимогам ДСТУ ISO 9001-2009. Цегла ТМ «Фагот» відповідає основним директивам і гармонізованим стандартам Європейського Союзу.

У 2013 році підприємство успішно пройшло перевірку відповідності з європейськими нормами EN продукції та технології її виготовлення. Облицювальна цегла, яку випробовували в Науково-дослідному інституті в Братиславі, а також фасадна плитка підтвердили свою безпечність для здоров’я людини та навколишнього середовища й отримали СЕ-маркування.

Широкий ціновий діапазон від «супереконому» до «еліту». 

Завдяки зниженню енерговитрат під час виробництва готова гіперпресована цегла має значно нижчу вартість. «Фагот» пропонує різні цінові категорії – «економ», «супереконом», «класик» та «еліт», що дає мо жливість кожному споживачеві обрати оптимальний варіант цегли. Ціна залежить від фактури, кольору та розмірів виробу, однак, попри різну вартість, якість готової продукції залишається незмінно високою.

На складах підприємства постійно зберігається понад 10 млн. одиниць готової продукції, що дає змогу в найкоротші терміни виконувати всі замовлення. А для більшої зручності в країнах СНД і Євросоюзу сформовано потужну дилерську мережу. 

«Фагот» розширює діяльність та освоює нові напрями.

За 24 роки діяльності територія заводу з 200 кв. м збільшилася до 35 га, збудовано 4 великі виробничі комплекси та ангари для складування й зберігання готової продукції. Як багатопрофільне підприємство, «Фагот» розвиває чимало інших напрямів: видобування корисних копалин, будівництво, розробку конструкторсько-технологічної документації, конструювання технологічних процесів, виготовлення механізмів та обладнання для виробництва цегли і плитки, автоматизацію та механізацію виробничих процесів тощо. Постійно розширюючи виробництво та номенклатуру продукції, завод запрошує до співпраці нових дилерів, будівельні фірми та архітектурно-проектні організації.

Поделиться: